66-400 Gorzów / Sikorskiego 123/18
530433874
biuro@naturalniedlazdrowia.com.pl

Pierwsza wizyta u dietetyka przed rozpoczęciem diety

Podczas pierwszej wizyty u dietetyka poznamy się, omówimy Twoje cele i szczegóły naszej współpracy.

Warto wiedzieć, że na pierwszą wizytę dietetyczną zalecam przygotowanie podstawowych badań laboratoryjnych. Nie znam Ciebie, a wyniki badań mogą dać wiele informacji o stanie Twojego zdrowia. Ułatwi mi to precyzyjne dostosowanie zaleceń dietetycznych oraz diety dla Ciebie.

Poznam Twoje gusta kulinarne, ramy czasowe jakimi dysponujesz żeby przygotować posiłki. Dowiem się jakie posiłki i produkty spożywcze lubisz oraz o tym, czego nie chcesz mieć w swoim jadłospisie. Opowiesz mi również na jakie choroby chorujesz, jakie leki i suplementy diety przyjmujesz… .

Watro wiedzieć, że:

Pierwsza wizyta u dietetyka Kamila Dulęba Dziębowska, trwa 60 minut i obejmuje również ocenę Twojego sposobu odżywiania i pomiar parametrów ciała wraz z interpretacją wyników. Wykonywana jest profesjonalna analiza składu ciała za pomocą analizatora:

  • badanie podstawowej przemiany materii
  • pomiar masy mięśni szkieletowych, ich rozmieszczenie w ciele w tym: w kończynach górnych, kończynach dolnych oraz tułowiu
  • pomiar zawartości wody w organizmie
  • pomiar tkanki tłuszczowej zarówno w procentach, jak i w kg i jej rozmieszczenie w ciele (w kończynach górnych, kończynach dolnych oraz tułowiu)
  • pomiar impedancji
  • pomiar masy ciała
  • obliczenie BMI
  • analiza: talia – biodro (WHR) oraz pomiar wzrostu.

Badanie powyższych parametrów odbywa się w bosych i suchych stopach (oznacza to, że nie zdejmujesz odzieży, która znajduje się pod okryciem wierzchnim).

Przeciwwskazaniem do badania analizatorem jest rozrusznik serca, obecność metalowych urządzeń w jamie brzusznej oraz stan ciąży.

Dla uzyskania prawidłowego wyniku dwie godziny przed analizą składu ciała proszę nie jeść, nie pić oraz nie wykonywać intensywnego wysiłku fizycznego.

W zależności od Twojego stanu zdrowia, samopoczucia i moich wątpliwości, zaproponuję Tobie wykonanie dodatkowych badań laboratoryjnych jeśli będzie taka potrzeba.

Zadam Tobie wiele pytań, a odpowiedzi uzyskane od Ciebie będą niezbędne żeby ułożyć szczegółowy i dopasowany do Twoich potrzeb program żywieniowy.

 

borówki naturalnie dla zdrowia

Naturalnie Dla Zdrowia

Call Now Button