66-400 Gorzów / Piłsudskiego 47
530433874
biuro@naturalniedlazdrowia.com.pl

Dieta w ciąży | Dieta kobiety karmiącej piersią

Dietetyk Kamila Dulęba Dziębowska zaprasza do wizyt online oraz stacjonarnie do Gabinetu dietetycznego w Gorzowie oraz w Wągrowcu

Prawidłowa dieta w ciąży | Dieta kobiety karmiącej piersią

Kobieta planująca ciążę powinna posiadać określony zasób wiedzy na temat wpływu stanu odżywienia na rozwijający się płód.

   Czas ciąży to sprawdzian ze zdrowia kobiety. Poprzedzające ciążę miesiące powinny być wykorzystane przez kobietę na odpowiednie przygotowanie organizmu do dziewięciomiesięcznego wysiłku w taki sposób, żeby uniknąć otyłości oraz chorób metabolicznych. Prawidłowa dieta w ciąży ma wpływ na prawidłowy rozwój płodu. Dieta kobiety karmiącej ma wpływ na rozwój dziecka w późniejszych latach jego życia.

   Ciąża i okres karmienia piersią to niezwykle ważny czas w życiu każdej kobiety. Jest więc istotne, żeby organizm otrzymywał wszystkie niezbędne składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju płodu. Jeśli Twój jadłospis nie będzie prawidłowo skomponowany, to będą towarzyszyły Tobie niedobory pokarmowe, a wówczas rozwijające się maleństwo będzie czerpało składniki odżywcze z Twojego organizmu z niekorzyścią dla Ciebie.

   Zatroszcz się o swoją pociechę i o siebie! Gabinet Dietetyczny „Naturalnie Dla Zdrowia” Kamila Dulęba Dziębowska proponuję prawidłową dietę w ciąży oraz  dietę podczas karmienia piersią. Oferujemy jadłospisy dopasowane to Twoich potrzeb. Możesz także skorzystać z doradztwa żywieniowego.

 

   Możesz umówić się na wizytę u dietetyka bezpośrednio w Gabinecie Dietetycznym „Naturalnie Dla Zdrowia” lub wybrać usługę „dietetyk online”.

kobieta w ciąży naturalnie dla zdrowia

Dieta w ciąży | Jadłospis dla kobiet w ciąży | Dieta i jadłospis kobiety karmiącej | Gabinet Dietetyczny Naturalnie Dla Zdrowia

    Call Now Button