66-400 Gorzów / Piłsudskiego 47
530433874
biuro@naturalniedlazdrowia.com.pl

Testy na nietolerancje pokarmowe

Dietetyk Kamila Dulęba Dziębowska zaprasza do wizyt online oraz stacjonarnie do Gabinetu dietetycznego w Gorzowie oraz w Wągrowcu

Testy na nietolerancje pokarmowe

   Nietolerancje pokarmowe dotyczą nieprawidłowej reakcji organizmu na składniki pożywienia.

   U 45% populacji może występować negatywna reakcja organizmu na pokarmy (np. różnego rodzaju uczulenia).

   Dolegliwości, jakie występują po spożyciu nietolerowanych pokarmów mogą pojawić się po 2 lub po 3 dniach od jego spożycia. Objawy te są bardzo niespecyficzne i większość osób nie wiąże ich z tym co zjada, czym się odżywia.

   Objawem nietolerancji pokarmowej mogą być miedzy innymi: zaparcia, biegunki, wzdęcia, zespół jelita nadwrażliwego, problemy skórne, bóle głowy, zatrzymywanie wody w organizmie.

   Podczas wizyty u dietetyk Kamili Dulęby Dziębowskiej dowiesz się jaki rodzaj  badań na nietolerancje pokarmowe wybrać dla siebie oraz jakie działania dietetyczne podjąć żeby dolegliwości na nietolerowane pokarmy ustąpiły. Odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości w tej kwestii.

   Jeśli wykonałeś lub wykonałaś Testy na nietolerancje pokarmowe i nie wiesz w jaki sposób wprowadzić u siebie zalecenia związane z eliminacją danego pokarmu, również otrzymasz wsparcie dietetyka, który ułoży dla Ciebie odpowiednią dietę uwzględniając dodatkowe problemy zdrowotne oraz odpowie na pytania.

   Musisz wiedzieć że samo wyeliminowanie danego pokarmu z diety nie zawsze jest tu wystarczające. W zamian musimy dostarczyć dla organizmu inny produkt, który pokryje zapotrzebowanie na składniki odżywcze.

Testy na nietolerancje pokarmowe Kamila Dulęba Dziębowska Naturalnie Dla Zdrowia

Testy na nietolerancje pokarmowe | Gabinet Dietetyczny Naturalnie Dla Zdrowia

    Call Now Button