66-400 Gorzów / Piłsudskiego 47
530433874
biuro@naturalniedlazdrowia.com.pl

Sukcesy i przemiany pacjentów

Dietetyk Kamila Dulęba Dziębowska zaprasza do wizyt online oraz stacjonarnie do Gabinetu dietetycznego w Gorzowie oraz w Wągrowcu

ava2

Metamorfozy

Przemiany pacjentów

Przemiana Pani Kariny

Pani Karina schudła 40 kg jedząc smaczne posiłki, bez tzw. dodatkowych wspomagaczy. Taki sposób odchudzania powoduje, że po pewnym czasie uczymy się co jest dobre dla organizmu ( prawidłowe nawyki żywieniowe), wówczas efekt jo- jo nie występuje. Jest to również tani sposób odżywiania, ponieważ kupujemy produkty spożywcze z których przygotowujemy posiłki.

" Serdecznie polecam. Pani Kamila po wnikliwym wywiadzie i analizie składu ciała, powiedziała mi co musimy zmienić w moim stylu odżywiania abym zrzuciła zbędne kilogramy. Pierwszą wizytę miałam w lutym 2015 r., od tamtej pory schudłam 40 kg bez wysiłku fizycznego i nadal jestem na diecie i chudnę. Posiłki ułożone są tak aby się nie nudziły, dostosowane są do moich potrzeb, szybkie w przygotowaniu i co ważne bardzo smaczne. Nie mam potrzeby podjadania, nie chodzę głodna, czuję się o wiele lepiej zanim podjęłam próbę odchudzania i mam więcej energii. Pomiędzy spotkaniami utrzymuję stały kontakt z Panią Kamilą, co pozwala na rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości, ciągłej motywacji i wspieraniu w tzw. "kryzysach". Z czystym sumieniem polecam! "
Pani Karina po obniżeniu masy ciała naturalnie dla zdrowia2
Pani Karina

Przemiana Pani Katarzyny

Prawidłowe odżywianie służy poprawie stanu zdrowia w wielu dolegliwościach i chorobach, a obniżenie masy ciała w tym procesie jest tylko dodatkowym pozytywnym efektem.

 

" Z całego serca polecam poradnię dietetyczną Pani Kamili. W przemiłej atmosferze odbywają się spotkania, na których dokładnie analizuje skład ciała i odpowiednio dobiera posiłki. Pani Kamila jest bardzo miłą i empatyczną osobą, bardzo chętnie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Jej ogromna wiedza pozwala dokładnie dobrać dietę do danej osoby, która potem owocuje spadkiem masy. Posiłki ułożone przez Panią Kamilę są przepyszne i naprawdę bardzo sycące. Jeśli ma się ochotę na zmianę jadłospisu Pani Kamila z chęcią to robi. Jeśli ktoś chce coś zmienić w swoim życiu i zacząć dbać o siebie to z pewnością powinien spotkać się z Panią Kamilą. Polecam serdecznie! "
Pani Katarzyna
Pani Katarzyna

Przemiana Pani Lilii

Lilla, 52 lata chorująca na chorobę Hashimoto schudła 35kg.

   Dietetyk Kamila Dulęba – Dziębowska dobrała indywidualny program żywieniowy, zalecenia żywieniowe oraz program suplementacji, który wsparł organizm Lilii:

 • spadła tkanka tłuszczowa

 • włosy przestały wypadać

 • zniknęły obrzęki

 • kobieta dobrze się czuje

 • kobieta ma więcej energii

 • polepszyły się wyniki badań

    Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o diecie w chorobie Hashimoto i w niedoczynności tarczycy, zapraszam do obejrzenia filmu o metamorfozie Lilli.

 

Dietetyk Hashimoto Gorzow Wlkp.
Dietoterapia jest podstawowym elementem, który wspomaga leczenie w chorobie Hashimoto oraz w niedoczynności tarczycy. Indywidualnie dobrane zalecenia żywieniowe oraz dieta wsparte w razie potrzeby suplementacją, wpływają na pozbycie się przez osobę chorą takich najczęstszych objawów, jak: wypadanie włosów, codzienne zmęczenie czy otyłość. Efekty współpracy indywidualnej wpływają na polepszenie sposobu funkcjonowania oraz wspierają pozytywnie stan osoby chorej. Badania pokazują, że w chorobie Hashimoto i w niedoczynności tarczycy nie jest wskazane stosowanie diet bardzo nisko energetycznych. W niedoczynności tarczycy obniżeniu ulega czynność tarczycy, w związku z tym osoby te predysponują do otyłości. Stan ten można odwrócić wspierając organizm indywidualną, dobraną na podstawie badań krwi ( m.in.: TSH, fT3, fT4) dietą, wsparciem w procesie redukcji ( odchudzania), w celu uzyskania zamierzonego celu oraz ewentualną indywidualną dla danej osoby, opartą o badania suplementacją.
portret
Pani Lilia

Osoba z otyłością

Osoba z otyłością, która schudła 12 kg.

   Doskonałe efekty po wprowadzeniu programu żywieniowego opartego na naturalnych, sezonowych produktach spożywczych, dietoterapii, diecie redukcyjnej i zrównoważonym wysiłku fizycznym ( jazda na rowerze) w wyniku czego osoba z otyłością podczas naszej dotychczasowej współpracy uzyskała spadek tkanki tłuszczowej (- 12kg) oraz wzrost masy mięśniowej. Nasza współpraca nadal trwa.

Niezbędna jest odpowiednia motywacja podczas całego procesu redukcji.

Dieta redukcyjna powinna być:

 • dieta odchudzająca dobrana do Twoich potrzeb
 • dieta odchudzająca pełnowartościowa
 • dieta odchudzająca smaczna
 • dieta odchudzająca bez głodu (będziesz jeść do syta, a waga będzie spadała)
 • dieta odchudzająca smaczna i urozmaicona
 • dieta odchudzająca dla dobrego samopoczucia
 • dieta odchudzająca dobrana do pór roku
 • dieta odchudzająca ekonomiczna
 • dieta odchudzająca dla Twojego zdrowia: poprawi się stan Twojej skóry, wzmocnią się paznokcie i włosy
 • odchudzanie bez efektu jo-jo z trwałą redukcją masy ciała
 • dieta odchudzająca ułożona w sposób uwzględniający Twoje potrzeby zdrowotne

Pacjent z cukrzycą

   Częsty przypadek w moim gabinecie dietetycznym: osoba z cukrzycą. Poniżej przedstawię jakie efekty przynosi indywidualnie dobrana dietoterapia.

   Do mojej poradni zgłosił się mężczyzna pracujący jako kierowca. Diagnoza lekarska brzmiała: cukrzyca- niedawno zdiagnozowana ( doustne leki przeciwcukrzycowe), nadciśnienie, niedawno diagnozowane. Profil lipidowy we krwi był również nieprawidłowy.
Efekty jakie ten mężczyzna uzyskał po 6 miesiącach stosowania terapii dietą nadal pracując jako kierowca( długie trasy):

 • spadek masy ciała o 20,5 kg ( spadek tkanki tłuszczowej)
 • obniżenie tkanki tłuszczowej o 14,1 %
 • normalizacja ciśnienia tętniczego krwi ( odstawienie leków przez lekarza)
 • obniżenie poziomu trójglicerydów
 • prawidłowy poziom glukozy na czczo ( stopniowe zmniejszanie dawek aż do odstawienia doustnych leków przeciwcukrzycowych przez lekarza)
 • duża motywacja do zmiany nawyków żywieniowych i braku powrotu do poprzednich, niezdrowych nawyków żywieniowych
 • motywacja do wysiłku fizycznego
 • bardzo dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne

Chłopiec z podwyższoną masą ciała

   Zastanawiacie się, kto jest na tych obu zdjęciach? To 12 letni chłopiec, który dzięki motywacji i wsparciu najbliższych (szczególne podziękowania należą się dla mamy) oraz pieska Lucy zmienił swoje nawyki żywieniowe.

   „Ja wskazałam kierunek, dałam „narzędzia” niezbędne w drodze do realizacji celu, a Kordian wykazał chęć do współpracy i w swoim tempie jedząc smacznie oraz z uśmiechem na ustach dąży do realizacji celu. Kordian jest mądrym i świadomym dzieckiem, zadaje pytania, które omawiamy wspólnie na wizytach. Nasza współpraca polega na zmianie nawyków żywieniowych w oparciu o produkty, które chłopiec lubi.”

Oliwia zredukowała 17kg tkanki tłuszczowej

 

Dzisiaj kilka słów o tym, że spadek wagi ciała ( oczywiście w kontekście tkanki tłuszczowej) może być trwały. Zwykle zanim dana osoba zdecyduje się na wizytę u dietetyka w celu uzyskania trwałych efektów redukcji oraz utrzymania wagi docelowej, musi naprawdę do tego dojrzeć.

 

   „Na zdjęciu Oliwia, która jest bardzo świadomą dziewczynką. Lubi m.in. pływać, bawić się z rówieśnikami i dobrze zjeść. Jest przykładem tego, że słodkie napoje już nie smakują jej tak, jak kiedyś przed wizytą w moim gabinecie dietetycznym i wcale nie trzeba po nie sięgać na siłę tylko dlatego, że inni rówieśnicy to robią i je piją, np. na urodzinach. Oliwia zdecydowanie wybiera wodę. Gdy to dziecko mi to powiedziało, to wierzcie mi, że jest to ogromna motywacja do działania i pomagania. Z pomocą rodziców kierując się moimi wskazówkami Oliwia zgubiła prawie 17kg tkanki tłuszczowej ( na zdjęciach podczas oraz po zakończeniu naszej współpracy).”

  Call Now Button