66-400 Gorzów / Sikorskiego 123/18
530433874
biuro@naturalniedlazdrowia.com.pl

Sukcesy i przemiany pacjentów

Pani Karina po obniżeniu masy ciała naturalnie dla zdrowia

Metamorfozy

Przemiany pacjentów

Przemiana Pani Kariny

Pani Karina schudła 40 kg jedząc smaczne posiłki, bez tzw. dodatkowych wspomagaczy. Taki sposób odchudzania powoduje, że po pewnym czasie uczymy się co jest dobre dla organizmu ( prawidłowe nawyki żywieniowe), wówczas efekt jo- jo nie występuje. Jest to również tani sposób odżywiania, ponieważ kupujemy produkty spożywcze z których przygotowujemy posiłki.

" Serdecznie polecam. Pani Kamila po wnikliwym wywiadzie i analizie składu ciała, powiedziała mi co musimy zmienić w moim stylu odżywiania abym zrzuciła zbędne kilogramy. Pierwszą wizytę miałam w lutym 2015 r., od tamtej pory schudłam 40 kg bez wysiłku fizycznego i nadal jestem na diecie i chudnę. Posiłki ułożone są tak aby się nie nudziły, dostosowane są do moich potrzeb, szybkie w przygotowaniu i co ważne bardzo smaczne. Nie mam potrzeby podjadania, nie chodzę głodna, czuję się o wiele lepiej zanim podjęłam próbę odchudzania i mam więcej energii. Pomiędzy spotkaniami utrzymuję stały kontakt z Panią Kamilą, co pozwala na rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości, ciągłej motywacji i wspieraniu w tzw. "kryzysach". Z czystym sumieniem polecam! "
Pani Karina po obniżeniu masy ciała naturalnie dla zdrowia2
Pani Karina

Przemiana Pani Katarzyny

Prawidłowe odżywianie służy poprawie stanu zdrowia w wielu dolegliwościach i chorobach, a obniżenie masy ciała w tym procesie jest tylko dodatkowym pozytywnym efektem.

 

" Z całego serca polecam poradnię dietetyczną Pani Kamili. W przemiłej atmosferze odbywają się spotkania, na których dokładnie analizuje skład ciała i odpowiednio dobiera posiłki. Pani Kamila jest bardzo miłą i empatyczną osobą, bardzo chętnie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Jej ogromna wiedza pozwala dokładnie dobrać dietę do danej osoby, która potem owocuje spadkiem masy. Posiłki ułożone przez Panią Kamilę są przepyszne i naprawdę bardzo sycące. Jeśli ma się ochotę na zmianę jadłospisu Pani Kamila z chęcią to robi. Jeśli ktoś chce coś zmienić w swoim życiu i zacząć dbać o siebie to z pewnością powinien spotkać się z Panią Kamilą. Polecam serdecznie! "
Pani Katarzyna
Pani Katarzyna
Call Now Button