66-400 Gorzów / Piłsudskiego 47
530433874
biuro@naturalniedlazdrowia.com.pl

Wizyta w gabinecie dietetycznym

Dietetyk Kamila Dulęba Dziębowska zaprasza do wizyt online oraz stacjonarnie do Gabinetu dietetycznego w Gorzowie oraz w Wągrowcu

Pierwsza wizyta w gabinecie dietetycznym przed rozpoczęciem diety:

Podczas pierwszej wizyty u dietetyka, poznamy się, omówimy Twoje cele i szczegóły naszej współpracy.

Poznam Twoje gusta kulinarne, ramy czasowe jakimi dysponujesz żeby przygotować posiłki. Dowiem się jakie posiłki i produkty spożywcze lubisz oraz o tym, czego nie chcesz mieć w swoim jadłospisie. Opowiesz mi również na jakie choroby chorujesz, jakie leki i suplementy diety przyjmujesz… .

Pierwsza wizyta trwa 60 minut i obejmuje również ocenę Twojego sposobu odżywiania i pomiar parametrów ciała wraz z interpretacją wyników. Wykonywana jest profesjonalna analiza składu ciała:

  • badanie podstawowej przemiany materii
  • pomiar masy mięśni szkieletowych, ich rozmieszczenie w ciele w tym: w kończynach górnych, kończynach dolnych oraz tułowiu
  • pomiar zawartości wody w organizmie
  • pomiar tkanki tłuszczowej zarówno w procentach, jak i w kg i jej rozmieszczenie w ciele ( w kończynach górnych, kończynach dolnych oraz tułowiu)
  • pomiar impedancji
  • pomiar masy ciała
  • obliczenie BMI
  • analiza: talia – biodro ( WHR) oraz pomiar wzrostu.

Badanie powyższych parametrów odbywa się w bosych i suchych stopach ( oznacza to, że nie zdejmujesz odzieży, która znajduje się pod okryciem wierzchnim).

Przeciwwskazaniem do badania jest rozrusznik serca, obecność metalowych urządzeń w jamie brzusznej oraz stan ciąży.

Dla uzyskania prawidłowego wyniku przed analizą składu ciała proszę nie jeść i nie pić.

W zależności od Twojego stanu zdrowia, samopoczucia i moich wątpliwości, zaproponuję Tobie wykonanie dodatkowych badań laboratoryjnych w celu lepszego dostosowania diety dla Ciebie.

Zadam Tobie wiele pytań, a odpowiedzi uzyskane od Ciebie będą niezbędne żeby ułożyć szczegółowy i dopasowany do Twoich potrzeb program żywieniowy.

Wizyty kontrolne u dietetyka:

Ty decydujesz kiedy chcesz przyjść na wizytę kontrolną.

Wskazane są wizyty kontrolne co 14 – 16 dni lub raz w miesiącu.

Czas trwania wizyty kontrolnej wynosi 30 minut.

Wizyty kontrolne mają na celu omówienie efektów praktycznego stosowania diety i zaleceń żywieniowych: obniżanie masy ciała i poprawa samopoczucia. Możesz zaobserwować również poprawę Twoich wyników badań laboratoryjnych.

Moja rola nie ogranicza się tutaj tylko do pomiarów parametrów ciała za pomocą analizatora składu ciała oraz zrozumiałej dla Ciebie interpretacji wyników. Nadrzędnym celem tych wizyt jest motywowanie i wspieranie Ciebie do dalszego, praktycznego stosowania diety i zaleceń żywieniowych oraz wsparcie w zakresie zmiany nawyków żywieniowych.

Wizyty kontrolne rozszerzone:

Podczas naszego 45 minutowego spotkania w zakres którego wchodzi usługa: wizyty kontrolne, będziesz mieć możliwość porozmawiać ze mną oraz zadać mi dodatkowe pytania dotyczące odżywiania, żywności i stylu życia.

Zakres wizyt kontrolnych rozszerzonych uwzględnia również moją komunikację z Tobą drogą poczty elektronicznej w czasie dwóch tygodni w zakresie tematyki związanej z celem Twojej wizyty oraz efektami stosowanej diety .

    Call Now Button