66-400 Gorzów / Piłsudskiego 47
530433874
biuro@naturalniedlazdrowia.com.pl

Współpraca z dietetykiem

Dietetyk Kamila Dulęba Dziębowska zaprasza do wizyt online oraz stacjonarnie do Gabinetu dietetycznego w Gorzowie oraz w Wągrowcu

Współpraca

Co mówią klienci

" Z całego serca polecam poradnię dietetyczną Naturalnie Dla Zdrowia Pani Kamili. W przemiłej atmosferze odbywają się spotkania, na których dokładnie analizuje skład ciała i odpowiednio dobiera posiłki.Pani Kamila jest bardzo miłą i empatyczną osobą, bardzo chętnie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Jej ogromna wiedza pozwala dokładnie dobrać dietę do danej osoby, która potem owocuje spadkiem masy.Posiłki ułożone przez Panią Kamilę są przepyszne i naprawdę bardzo sycące. Jeśli ma się ochotę na zmianę jadłospisu Pani Kamila z chęcią to robi.Jeśli ktoś chce coś zmienić w swoim życiu i zacząć dbać o siebie to z pewnością powinien spotkać się z Panią Kamilą.Polecam serdecznie! "
team 3
Pani Katarzyna
Klientka
"Serdecznie polecam Gabinet Naturalnie dla Zdrowia. Pani Kamila po wnikliwym wywiadzie i analizie składu ciała, powiedziała mi co musimy zmienić w moim stylu odżywiania abym zrzuciła zbędne kilogramy. Pierwszą wizytę miałam w lutym 2015 r., od tamtej pory schudłam 40 kg bez wysiłku fizycznego i nadal jestem na diecie i chudnę.Posiłki ułożone są tak aby się nie nudziły, dostosowane są do moich potrzeb, szybkie w przygotowaniu i co ważne bardzo smaczne. Nie mam potrzeby podjadania, nie chodzę głodna, czuję się o wiele lepiej zanim podjęłam próbę odchudzania i mam więcej energii.Pomiędzy spotkaniami utrzymuję stały kontakt z Panią Kamilą, co pozwala na rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości, ciągłej motywacji i wspieraniu w tzw. "kryzysach".Z czystym sumieniem polecam Gabinet Naturalnie Dla Zdrowia Pani Kamila Dulęba-Dziębowskiej. "
25388788904 72d2f5ec6f z
Pani Karina
Klientka
    Call Now Button