fbpx
66-400 Gorzów / Sikorskiego 123/18
530433874
biuro@naturalniedlazdrowia.com.pl

Gabinet Dietetyczny w Gorzowie

Dietetyk Gorzów Kamila Dulęba - Dziębowska

Adres

ul. Sikorskiego 123 /18
66-400 Gorzów

Godziny pracy

09:00  – 21.00
Czwartek Piątek Sobota

Szukasz Dietetyka ?

Najlepszy profesjonalny dietetyk w Gorzowie Wielkopolskim, który zmotywuje do odchudzania oraz zdrowego stylu życia. Porady i programy żywieniowe. Rezultaty poparte licznymi komentarzami klientów.

Mgr Kamila Dulęba Dziębowska

Dobry i sprawdzony Dietetyk Gorzów WLKP

11 komentarzy

 1. Iwona K. pisze:

  Zgłosiłam się do Pani Kamili w celu ułożenia najwygodniejszej dla mnie diety z uwagi na to, że nie lubię ćwiczyć, jak również gotować, natomiast uwielbiam słodycze. Po ciąży przybyło mi ponad 10kg. Gdy zaczęłam stosować dietę Pani Kamili bardzo dobrze dobraną do mojego gustu kulinarnego, schudłam 9,6kg w około 5 miesięcy. Bardzo mnie to zachwyciło, gdyż posiłki były łatwe i szybkie o przygotowania, jak również niesamowicie smaczne, no i porcje spore. Polecam kontakt z Panią Kamilą!!!

 2. ILONA pisze:

  Bardzo polecam doradztwo dietetyczne Pani Kamili ze względu na wysoką wiedzę w zakresie odżywiania i profesjonalizm. Jeśli chcesz być zdrową pełną energii osobą bez względu na płeć i wiek to warto skorzystać z Poradni Dietetycznej Naturalnie Dla Zdrowia.

 3. Marta pisze:

  Witam serdecznie. Przygodę z odchudzaniem w Poradni Naturalnie Dla Zdrowia rozpoczęłam w listopadzie zeszłego roku, z uwagi na słaby stan mojego zdrowia (cukrzyca, wysokie ciśnienie), a mam dopiero 32 lata i ogarnął mnie strach przed przyszłością. Po rozpoczęciu diety u Pani Kamili waga zaczęła spadać, a wraz z nią ciśnienie i poziom cukru. Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy, że posiłki dla osoby na diecie są tak smaczne i łatwe w przygotowaniu. Jestem teraz zdrowa i czeka mnie super przyszłość.

 4. Ewa pisze:

  Przez wiele lat podejmowałam próby schudnięcia , czego ja nie stosowałam i waga nie spadała . Z czasem zaczęły pojawiać się choroby i w zasadzie pogodziłam się z trym ,że tak już zostanie. Jak to się mówi , w moim wieku i choroby i otyłość jest czymś normalnym. Pewnego razu spotkałam na swej drodze Panią Kamilę , która pokazała mi ,że w moim wieku mogę być szczupła i zdrowa. Skorzystałam z diety jak ja ją nazywam – odchudzająco uzdrawiającej i tak w wieku 64 lat ważę 58 km i wyleczyłam się z nadciśnienia . Dieta Pani Kamili wzmocniła mój organizm na tyle ,że na chwilę obecną nie mam żadnych chorób . Omijają mnie również zwykłe przeziębienia za co bardzo dziękuję i polecam współpracę z Panią Kamilą.

 5. Paweł Świątek pisze:

  Dzień dobry daje ocenę 5 na 5 Jestem bardzo zadowolony z napisanej diety przez Panią Dietetyk, dieta bardzo mi pomogła w osiągnięciu celu , fachowe podejście do klienta.

 6. Jola Sypniewska pisze:

  Witam. Jestem bardzo szczęśliwa, dzięki pani Kamili schudłam już dziesięć kilo przez około trzy miesiące. Jedzenie jest smaczne ,łatwe I nieskomplikowane. Wyglądam I czuję się wspaniale. Z całego serca mogę polecić panią Kamilę.

 7. MP pisze:

  Polecam! Pani Kamila jest świetnym dietetykiem. Na wizytę zdecydowałam się ponieważ miałam problemy z jelitami. Podejrzewano u mnie nawet WZJG. W związku z tym wykonałam szereg badań, między innymi testy na nietolerancje pokarmowe. Laboratorium w którym wykonywałam testy poleciło mi wizytę u Pani Kamili w celu interpretacji wyniku. Pani Kamila podczas wizyty była bardzo miła, cierpliwa, skupiona i pomocna. Na każde pytanie udzielała wyczerpującej odpowiedzi. Ustaliłyśmy, że Pani Kamila ułoży dla mnie dietę zdrową dla jelit oraz odchudzającą. W swoim życiu stosowałam już bardzo wiele diet min: Dukana, Kopenhaska, BeDiet oraz diety od innych dietetyków jednak nigdy nie udało mi się skutecznie schudnąć, mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Jeżeli chodzi o samą dietę to jest bardzo smaczna i posiłki są bardzo duże więc głodna nie chodzą absolutnie. Jestem dopiero po tygodniu stosowania więc ciężko wypowiadać mi się o efektach ale czuje się bardzo dobrze i nie mam problemów jelitowych. Podoba mi się podejście Pani Kamili do pacjenta. Pani Kamila zawsze odpowiada wyczerpująca na moje maile z pytaniami, nigdy inny dietetyk nie poświęcał mi tyle uwagi także za to naprawdę ogromny plus. Dieta widać że jest ułożona specjalnie dla mnie a nie skopiowana od innego pacjenta. Dieta uwzględnia pokarmy, których nie toleruje oraz pokarmy których nie lubię. Jeżeli ktoś szuka fachowej pomocy odnośnie diety to Pani Kamila będzie idealnym wyborem :

 8. Tomasz Kowalski pisze:

  Do pani Dietetyk Kamila Dulęba Dziębowska trafiłem z polecenia i nie żałuję. Po trzech miesiącach schudłem 10kg. Panik Dulęba to świetny dietetyk. Polecam wszystkim w Gorzowie.

 9. Agnieszka Bukowska pisze:

  Serdecznie polecam p. Kamilę, to świetny dietetyk. Bardzo kompetentna osoba posiadająca ogromną wiedzę na temat zdrowego żywienia. Układa ciekawe i smaczne diety na podstawie dokładnego wywiadu przeprowadzonego z pacjentem oraz na podstawie badań. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące diety i prawidłowego odżywiania się. Jestem zadowolona z rezultatów uzyskanych dzięki odpowiednio dobranej diecie. Serdecznie polecam p. Kamilę.

 10. Kasia Lasota pisze:

  O Pani Kamili mogę napisać tylko same dobre rzeczy. Przez 3 miesiące schudłam 7kg,ale ważniejsze są dla Mnie cm w biodrach, talii które obniżają się jak szalone 😊 dieta smaczna i co najważniejsze nie droga. Także jeśli szukasz bardzo dobrego dietetyka z pasją to udaj się do Pani Kamili. 😊😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *