66-400 Gorzów / Sikorskiego 123/18
530433874
biuro@naturalniedlazdrowia.com.pl

Dieta w Hashimoto

Dieta w Hashimoto

dieta w hashimoto dietetyk gorzów wągrowiec kamila dulęba dziębowska naturalnie dla zdrowia Dieta w chorobie Hashimoto

Z filmu Dieta w Hashimoto dowiesz się:

  • czym jest choroba Hashimoto i jakie mogą być jej przyczyny ?
  • jakie elementy dietoterapii powinny być uwzględnione u osoby u której to schorzenie występuje ?
  • jakie pozytywne efekty można uzyskać decydując się na indywidualnie dobraną dietoterapię ?

  Film Dietetyk Gorzów Kamila Dulęba Dziębowska Dieta w Hashimoto nie jest formą porady dietetycznej. Każdy organizm jest nieco inny, inna jest przyczyna dolegliwości. Nie da się przygotować diety i zaleceń żywieniowych identycznych dla kilku osób.

 Dobranie odpowiedniej indywidualnej dietoterapii, która zapewni osiągniecie pozytywnych efektów związanych z poprawą samopoczucia w chorobie Hashimoto, ustąpieniem dolegliwości zależnych od diety, trafiając przy tym w gusta kulinarne i nie naruszając komfortu codziennego życia pacjenta jest wyzwaniem. Takie wyzwanie podejmuję od 7 lat ( prowadzę gabinet dietetyczny od 2013 roku) przyjmując pacjentów.

 Sama choruję na Hashimoto od 10 lat, a choroba jest u mnie w trwałej remisji.

 Choroba Hashimoto to jak układanie cegieł i budowa domu. Jeśli któraś z cegieł nie pasuje lub jest zużyta, budowla nie będzie stabilna, a starą cegłę trzeba będzie wymienić na nową, ponieważ dom nie przetrwa.  

 Zapalenie tarczycy typu Hashimoto to choroba całego organizmu, a osiągnięcie równowagi z pomocą dietetyka doprowadzi do dobrego samopoczucia i podniesie jakość życia.

Zapraszam do obejrzenia filmu Dieta w Hashimoto:

Play Video about dieta w hashimoto dietetyk gorzów wągrowiec kamila dulęba dziębowska naturalnie dla zdrowia Dieta w chorobie Hashimoto

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Call Now Button